ÜRÜNLER
Tekerlekli Sandalye
Levina 400

Levina 400 Model banyo ve tuvalet amaçlı kullanılan tekerlekli sandalyeyi seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Bu modern tekerlekli sandalyenin tasarım, üretim kalitesi ve kullanımından memnun kalacaksınız. Banyo ve tuvalet arabasının ilk kullanımı öncesi buradaki açıklamaları dikkatlice okuyunuz. Banyo ve tuvalet arabasının doğru kullanımına, güvenliğine ait önemli ipuçları içermektedir. Ek açıklama ve bilgiye gereksiniminiz olursa lütfen ürünü aldığınız yetkili satıcıya danışınız. Levina 400 yüksek kararlılığı ve ayarlamalarındaki çeşitlilik ile bilinir.

Genel Kullanım Önerileri

Tekerlekli sandalyeniz hastanın banyo ve tuvalet ihtiyacı gereksinimlerinize yanıt verecek özelliklerde tasarlanmış ve üretilmiştir. Tekerlekli sandalyenizde dik oturun. Ağırlık merkezinin geride bulunması dengeli ve güvenli kullanım için gereklidir. Tekerlekli sandalyenin hareketi, hastanın sağda ve solda arka büyük tekerlek çevresinde bulunan itme elciklerini itmesiyle ya da bir yardımcının tekerlekli sandalyeyi sırtın arkasında bulunan elciği itmesi ile gerçekleşir. Tekerlekli sandalyede öne fazla eğilmeyin ve ileri geri sallanmayın. Tekerlekli sandalye taşıtlarda yolcu koltuğu yerine kullanılamaz. Kullanımın ilk anlarında hastaya yardım eden yardımcı, kullanma alışkanlığı kazanıncaya kadar dikkatli olun ve gerekirse ekstra bir yardım alın. Ürünlerimizin sürekli gelişimine paralel olarak buradaki bilgilerde ve özelliklerde değişiklik yapma hakkımız saklıdır.

Uygunluk Beyanı

Dietz-GmbH, Levina 400 tekerlekli sandalyelerinin EU Directive 93/42 medikal ürünler yönergelerine uygun olduğunu beyan eder.

Kullanım Amacı

Levina400 banyo ve tuvalet arabası ev içinde ve dışında, hastanın ya da yardımcı şahısların yardımı ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Levina 400 maksimum 120 kg hasta taşıyacak şekilde üretilmiştir.

Düzenli Bakım

Tekerlekli sandalyenizin tasarlandığı performansı ve güvenliği sağlayabilmesi için düzenli bakıma gereksinimi vardır. Bu bakımlarda genel temizlik, fren ayarları, aşınmış parçaların kontrolü ve gerekirse değişimi yapılır.

Teknik Özellikler

Koltuk Genişliği (cm) 44
Oturak Yüksekliği cm 53
Oturak Derinliği cm 42
Toplam Genişlik cm 55
Toplam Uzunluk cm                   97
Toplam Yükseklik (cm) 93
Ağırlık kg 17,5 kg
Max.Hasta Ağırlığı kg 120
Malzeme Toz Boyalı Alüminyum İskelet
Şasi Rengi Beyaz
Garanti Üretim hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.